Piotr Machalica

7,7
11 548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Machalica

1. Szyc,Karolak,Pawlicki,Żebrowski
2. Adamczyk-Machalica-Malajkat
3. Grabowski
4. Pazura-Linda-Englert/zawsze gra tak samo.

anty_tandetni

ej, zaczekaj! poczekaj! Ty napisałeś najlepszych aktorów! daj tych najgorszych, to możemy się razem z nich ponabijać ;D

anty_tandetni

a najlepsi to Mroczkowie??

lex1502

Najgorsi aktorzy wg mnie: Tomasz Karolak, Piotr Machalica, Lesław Żurek, Piotr Cyrwus, bracia Mroczkowie, Jakub Wesołowski, Michał Lesień, Antoni Królikowski, Krzysztof Stelmaszyk, Bartosz Obuchowicz, Piotr Zelt, Tomasz Kot, Przemysław Cypryański,

Najgorsze aktorki (abstrahując od urody): Marta Żmuda-Trzebiatowska, Weronika Książkiewicz, Małgorzata Różczka, Anna Dereszowska, Edyta Herbuś, Kasia Cichopek, Katarzyna Bujakiewicz, Anna Cieślak, Aleksandra Woźniak, Anna Wendzikowska, Magdalena Mielcarz, Joanna Pierzak, Olga Borys,

To nazwiska które tak "na gorąco" przyszły mi do głowy.

Faraon_5

Gnoje sie nie znają

giovanni50

synek, a zeszyty do szkoły już spakowane??

Faraon_5

Mam 32 lata

giovanni50

to co z tymi zeszytami?

GhostFace

Jak chcesz to idz do marketu

użytkownik usunięty
Faraon_5

Mroczkowie nie są aktorami, więc nie podpadają pod ranking.

anty_tandetni

Linda -oglądnij ,, Tato''.Żebrowski - ,,Pręgi'' . Malajkat i Machalica - piękne głosy, niepowtarzalne role teatralne. Englert - tu to się pogrążyłeś kolego. Jest dyrektorem Teatru Narodowego :D Nie wiem czy ty możesz się tym pochwalić. Grabowski traci na debilnych komediach i serialach ale nie jest taki zły. Pazura nie musi być świetny zawsze bo jest już legendą i ma kilka dobrych ról. Co do młodego pokolenia typu Szyc, Karolak itp. to się nie wypowiadam bo to marne wykształcenie i chore poczucie humoru co wynika dzisiaj tylko z braku dobrych reżyserów i niewymagającej publiczności. Z Englertem to mnie rozbawiłeś:D ha ha ha

anty_tandetni

Linda Englert Pazura Grabowski? najgorsi ?? pfff i moze jeszcze wieckiewicza tu doloz ? daj spokoj haha ;p

użytkownik usunięty
anty_tandetni

Akurat co do Machalicy to się zgadzam - przereklamowany aktor, wszystkie kreacje takie same, wymuszona 'męskość', tępe miny, mocno forowany w drugiej połowie lat 80., potem na szczęście kino umiejscowiło go na peryferiach, gdzie jego miejsce. Jedyny plus za głos, reszta to beznadzieja. Śmiało, hejtujcie.

anty_tandetni

https://www.youtube.com/watch?v=xPT98maZaIk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones