Janusz Kijowski

6,1
60 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Janusz Kijowski

"Podczas dyskusji znany polski reżyser Janusz Kijowski powiedział, że jest przeciwnikiem rekonstrukcji bitwy pod Grunwaldem".


http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-lukasza-adamskiego/22421-znany-rezyser-pr zeciwko-swietowaniu-bitwy-pod-grunwaldem-oryginalny-wyraz-patriotyzmu

Wielki_ted

To już tak niewiele wystarczy do zostania lewakiem?

lukasz25

Ale on akurat jest lewakiem. Marny reżyser, marny człowiek.

Alex303

Jest lewakiem bo...?

lukasz25

Bo wskazują na to wszystkie jego wypowiedzi. Wujek Google nie boli.

Alex303

Wpisałem w google "Janusz Kijowski lewak" i wyskoczyła mi twoja wypowiedź, że Janusz Kijowski jest lewakiem...

lukasz25

No szkoda, że jeszcze mojego nicku nie wpisałeś w Google, to by było jeszcze większe zdziwienie czemu dostałeś taki wynik... to, że nie śledzisz polityki to nie moja wina. Dla przykładu, wypowiedz Pana Kijowskiego sprzed 2 dni o Kukizie:

http://pikio.pl/kijowski-o-kukizie-sprzedaje-sie-jak-dziwka-tyle-ze-gratis/

Alex303

Politykę śledzę a poprzedni wpis był ironiczny. Chciałem po prostu sprawdzić czy nie jesteś kucem. Podając mi link do wypowiedzi Kijowskiego o Kukizie, co ma rzekomo świadczyć o jego lewactwie w zasadzie udowodniłeś mi swoje kucostwo. A ja z kucami nie gadam bo za stary jestem

lukasz25

"Kucem" nazywa się wyborców Korwina, nie Kukiza, kretynie. I nie ma znaczenia teraz o kim on mówił, czy o Korwinie, czy Kukizie, czy Majce Jeżowskiej. Chodzi o takiej stwierdzenia jak te:

"z wojownika jow’ów – staje się kierownikiem schroniska dla bezdomnych frustratów, narodowców i faszystów"

Zwykły bełkot michnikowy, którego widzę jesteś fanem. Nara, lemingu!

Alex303

Pomyliłem kukizowca z kucem. Niewybaczalne...

lukasz25

Nie wiem jak wywnioskowałeś z tego co napisałem, że jestem kukizowcem, albo korwinistą, pomijając że rozmowa była zupełnie o czymś innym, ale problemy z czytaniem ze zrozumieniem też widać masz. Cóż, tak jak napisałeś - szkoda czasu na rozmowę z debilem. Leć poskakać ze starymi babami na manifestację KODu.

Alex303

Co Ty tak fikasz na filmowym forum? Zaczęła się obłędna nagonka na Kijowskiego od KODu to już każdy Kijowski będzie miał teraz przerąbane?! Tak? Dzisiaj słyszałem jak Gowin wytrząsał się nad dziadkiem M.Kijowskiego czytając życiorys dziadka trudno zrozumieć o co mu chodzi. Teraz słówko na temat Janusza Kijowskiego nie ma tego w Google widocznie nie chce się chwalić ale ja pamiętam doskonale jak na przełomie lat 70 i 80 był wielokrotnie wymieniany w Radiu Wolna Europa jako osoba aktywnie działająca w opozycji. W tamtych latach na palcach 2 rąk można było wymienić ludzi z kręgu kultury, którzy równie często jak J.Kijowski byli"zauważani" przez Wolną Europę. Dla Ciebie z pewnością mało to znaczy, bo od momentu kiedy opowiedział się za Komorowskim stał się lewakiem czyli śmiertelnym wrogiem.

darek638

W Radiu Wolna Europa było od cholery agentów, poczytaj trochę, nieuku. Więc to nie jest żaden wyznacznik. Także, ludzi, których tam zachwalali a okazali się TW jest od groma. A co do Kijowskiego - mi nie chodzi, że się opowiedział za Komorowskim (tego nawet nie wiedziałem, choć to było raczej oczywiste), tylko o takie jego cytaty jak ten powyżej, co go wkleiłem. Tylko człowiek, który ma sporo na sumieniu może coś takiego powiedzieć, czyli wyzywać przeciwników politycznych od faszystów. Takie metody miał poprzedni system właśnie.

Alex303

A w ogóle ile Ty masz lat bo jesteś strasznie nerwowy?
Znajomość agentury to Twoja specjalność.
Co mieli robić w Wolnej Europie agenci? Prawdziwy
agent PRL był jeden nazywał się Czechowicz. Jak wrócił
z misji opowiadał w TVP napisał książkę, że WE jest na
usługach?! Jakby była jakaś rozgłośnia na Świecie, która
nie jest na usługach. Natomiast niejeden pracownik UB,
który zwiał na zachód dostarczył WE ciekawe, ważne i
znaczące dla historii materiały, poważnie się narażając. Czytałem wypowiedź J.Kijowskiego jeśli była autoryzowana
grubo przesadził, głupio powiedział tak nie rozmawia się
z politycznym rywalem..Inna kwestia, którą poruszasz, że musi mieć sporo na sumieniu, bo obraża?
A Twój język jest OK?

Alex303

Mam propozycję, nie skorzystasz z niej, ale napiszę. Zanim następnym razem będziesz mieć problem z tym, co ktoś o kimś powiedział/napisał, przeczytaj swoje posty.

Póki nie krytykujesz kogoś, kto mówi i pisze gorzej niż ty, wychodzisz na hipokrytę. :)

Alex303

Kolejny życiowy nieudacznik, który musi wyżywać się komentarzami w necie. Zainwestuj w siebie, frustracje pójdą precz...

Myszkin_filmweb

Nie wiem czy to do mnie, bo inteligencja marna nie pozwoliła ci dać znać do kogo się odnosisz, ale wniosłeś do rozmowy tyle swoim komentarzem, co Robert Mateja do historii skoków narciarskich. "Życiowy nieudacznik" piszesz - oj, bardzo się mylisz, chłopaczku, słaby jasnowidz z ciebie! :-)

Alex303

"Nie wiem czy to do mnie, bo inteligencja marna nie pozwoliła ci dać znać do kogo się odnosisz" hmmmm, chyba ktoś ma tu problemy z czytaniem "Myszkin_filmweb w odpowiedzi na post: Alex303 | 3 godziny temu" Ok, a teraz idź na forum Jandy, Wajdy,... wyzywać, bo widzę że o filmach masz mgliste pojęcie. Ciao bambino.

Myszkin_filmweb

W swoim poście nie napisałeś żadnego argumentu, nie wiadomo było do kogo się odnosisz, także miałem spore wątpliwości czy to do mnie, mimo, że jest rzeczywiście informacja "w odpowiedzi na post: Alex303". To dopiero trzeba być nieudacznikiem życiowym, żeby wchodzić na forum Filmweb, żeby napisać tak bezwartościowy post o niczym.

Nie za bardzo rozumiem czemu mam iść na forum Jandy i Wajdy? Wyjaśnisz specu od filmów (których masz ocenionych zaledwie garstkę, podczas gdy ja grubo ponad 1000)? Wiedzą o filmie zjadłbym cię, dziecko, więc nie popisuj się. Kozak w necie, lamus w świecie.

Alex303

A jakim trzeba być nieudacznikiem, żeby wchodzić na forum, żeby atakować nieznanych sobie aktorów, bo się ma wrażenie, że traktują innych z wyższością, albo reżyserów, bo mają rozsądniejsze niż ty poglądy polityczne?

Alex303

Gdy tak sobie czytam kolejne Twoje bezwartościowe posty o niczym, to mnie zastanawia, dlaczego przyszedłeś na forum żeby nazywać samego siebie wprost słowami, które widzimy powyżej. :D

Alex303

Oczywiście, że nieudacznik, bo tylko prokukizowi antysystemowcy to ludzie, którzy mają pretensje do wszystkich, tylko nie do siebie, że im w życiu nie poszło. Nara kucu.

Myszkin_filmweb

A teraz wskaż mi, debilu, post, w którym napisałem, że głosowałem na Kukiza? I coś twoja teoria się nie sprawdza, bo znam wiele osób co głosowały na Kukiza. O żadnej nie powiedziałbym, że jest nieudacznikiem, wręcz przeciwnie. Jakbyś wiedział jak ja żyje i widział jak ładną mam laskę, to byś się zesrał z zazdrości, no, ale cóż - w necie każdy lamus, jak ty, może się produkować.

Alex303

Ty stary wypier.... na polityczne gown... strony. tu się rozmawia o filmach a nie politykuje.

prg197

Nie masz nic ciekawego do napisania to zamknij ryja i nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają.

Alex303

Nie masz nic ciekawego do napisania to zamknij ryja i nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają. :)

Alex303

:D Jak merytorycznie! Czekaj, zacytuję:

"W swoim poście nie napisałeś żadnego argumentu, nie wiadomo było do kogo się odnosisz, także miałem spore wątpliwości czy to do mnie, [..] To dopiero trzeba być nieudacznikiem życiowym, żeby wchodzić na forum Filmweb, żeby napisać tak bezwartościowy post o niczym."

Alex303

W takim razie głupią, nawet jeśli ładną. :)

Alex303

Powiem Ci, że gdybym widział zdjęcie Twojej laski, to na 100% bym nie poznał, jaka jest niekumata.

Gdybym zaś ją osobiście znał, zazdrościłbym Ci niewiedzy, jaką masz niekumatą laskę. :D

Alex303

Wydaje mi się, że możesz wyzwiska, gdy je gdzieś znajdziesz, na forum czy na murze, zawsze brać do siebie. Statystycznie częściej trafisz niż spudłujesz.

Alex303

Odnośnie marnej inteligencji: przy postach jest napisane, w odpowiedzi do kogo są. :)

Zatem jeszcze jedna porada: zanim będziesz pisać o czyjejś inteligencji, poproś kumpli, żebyście zespołowo poudawali kogoś inteligentnego, żeby nie było wtopy jak teraz. :)

A Robert Mateja to na przykład pięciokrotny mistrz Polski. Marzyłbyś wnieść do historii czegokolwiek tyle, ile on, prawda?

Alex303

Rzuca się w oczy, że kukizowcem, korwinistą albo pisowczykiem. A że nie wiesz, jak to wywnioskować...

Alex303

:) To nieładnie z mojej strony napisać "i wszystko jasne", gdy wcześniej Cię znałem z prymitywnego podejścia do relacji, a teraz prymitywnego podejścia do polityki.

Ale jednak jasne. :D

Alex303

Zasadniczo nazwanie tej prawdy bełkotem nic nie zmienia. Jest prawdą, że przygarnął narodowców i faszystów. Zatem o co chodzi? :)

Alex303

Znalazłeś "wszystkie" jego wypowiedzi!
Przy kilku tysiącach słów dziennie miałeś niezłą lekturę.

Jak zwykle rozumiem to, co piszesz, lepiej od ciebie. :)

Alex303

Jak merytorycznie! :) Aż mnie ciekawi, ile lat pracy potrzebujesz, żeby stać się choć marnym.

Wielki_ted

Poczytaj cechy lewaka i "prawaka"! I co? Jakie wartości wydają się bardziej etyczne? No chyba że się jest PISio-lewakiem!!! Ooooo taka odmiana to samo zło! haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones