PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858127}
5,3 2 915
ocen
5,3 10 1 2915
3,2 5
ocen krytyków
Szczęścia chodzą parami
powrót do forum filmu Szczęścia chodzą parami

Poszłam bez wielkich nadzie, trochę się zrelaksować i zadziałało.
Nawet bardziej pozytywnie niż się spodziewałam - bo fabuła jets jakos tam oryginalna względem tego, co widziałam ostatnio, troche bliska, bo pary w terapii jakoś tak mnie oataczają realnie dookoła - albo takie, którym by się rpdzydało, a do tego buzie wybrane zacnie. Para plakatowa wzbudza ciepło i uśmiech.
PS
Nie bójcie się Karolaka, nie jest jak w Ciachu.

dk2012

haha, widziałam zajawkę tego filmu ,wydawał sie smieszny. Dam mu szanse w ten weekend:)

dk2012

a to fakt, karolak mnie mnie wkurzył wyjatkowo

dk2012

Ja idę ze względu na Żurawskiego, to świetny aktor i nie gra w szmirach.

cynaminek

Zawsze może by ten pierwszy raz

wrzesien2019

Właśnie wróciłam i mogę spokojnie polecić. Było sie z czego pośmiać. Żurawski znów nie zawiódł, jedynie postać Halejcio lekko denerwująca, no ale taką miała rolę:)

dk2012

Mogę Wam polecic tę komedie na poprawę humoru. Było lekko i przyjemnie. Ludzie na sali w wielu miejscach parskali śmiechem, ja tez:)

dk2012

na pewno to lepsze niż wojenne smęty, to mamy w realu

dk2012

Jak miło czyta się ciekawe krytyczne uwagi i filmie psiapsiolek z gimnazjum. Aż się prawie skusiłem by obejrzeć to go..no romantyczne.
Zmieńcie portal na inny, który łączy wasze zainteresowania. Bo o filmach się nie znacie

dk2012

Filmy romantyczne to nie zawsze komedie romantyczne. To także dramaty i melodramaty, rzadziej filmy akcji czy inne gatunki, a ten? no uroczy jest!

ocenił(a) film na 6
dk2012

Zgadzam się,film jest całkiem pozytywny.W sam raz na poprawę humoru ;)

dk2012

Trafiłem na to dzisiaj, skacząc po kanałach i choć omijam ten gatunek z daleka (współcześnie tak samo skopany jak kino sensacyjne), to jednak wytrwałem do końca.
rzeczywiście nie było tak źle.

dk2012

Warto zobaczyć film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones